DRUKARNIA
KATALOGI
Minnie i Mickey Mouse
Miracolous
Frozen
Jej wysokość Zosia
Princess
The Palace Pets
Klinika dla pluszaków
Nice and pretty kids
Sweet Pets
Rachael Hale
Avengers
Spiderman
Freak Auto
Miles
The Lion Guard
Dobry dinozaur
Jake i piraci
Nice and pretty
Selfies
Wild
Zooportraits
Artestar
Młodzieżowe
Wyprzedaż
Gry
REXUS


Beniamin sp. z o.o s.k. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Zaczynaliśmy od produkcji kilku rodzajów prostej wycinanki, a dziś jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów artykułów szkolnych i biurowych. Produkujemy i importujemy artykuły szkolne – głównie licencyjne, biurową markę REXUS, a także gry edukacyjne.
Nasza oferta to bardzo szeroka gama artykułów niezbędnych do nauki, zabawy i pracy. Są wśród nich: zeszyty, bruliony, bloki, wycinanki, segregatory, notesy, teczki z gumką, kleje, nożyczki, piórniki, plecaki, długopisy, plastelina, farby i wiele innych.
Staramy się być jak najbliżej naszych klientów – to dla nich śledzimy trendy, oglądamy bajki i młodzieżowe filmy, szukamy nowych uszlachetnień produktów, staramy się aby nasze produkty oprócz wartości materialnej opowiadały zawsze jakąś historię. Realizując to założenie w praktyce uruchomiliśmy sklep online, również z platformą sprzedaży hurtowej.

Nasze podejście zostało uhonorowane godłem konsumenckim „ Najlepsze w Polsce” –certyfikat jest w naszym posiadaniu od 2007 roku. W marcu 2012 otrzymaliśmy również od Centrum Badań i Monitorowania Jakości CONSUMERS QUALITY CERTYFICATE, za strategię przedsiębiorstwa skierowaną na zadowolenie klienta oraz wysoką jakość naszych produktów, ze szczególnym naciskiem na bloki, wycinanki i teczkę z gumką.
Zaś w 2013 Beniamin znalazł się w ZŁOTEJ SIÓDEMCE BRANŻY DZIECIĘCEJ w kategorii ARTYKUŁY SZKOLNE.

Od 2004 roku jesteśmy licencjobiorcą Disney, dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się produkty znanych brandów: Księżniczki, Jej wysokość Zosia, Wróżki, Klinika dla Pluszaków, Jake i Piraci z Nibylandii, The Good Dinosaur, Milles z przyszłości, Spider-man, The Avengers (Iron-man, Thor, Capitan America). Posiadamy również licencje Rachael Hale, ZOO Portraits, Keith Haring.

Beniamin, w ciągłej trosce o dobro i prawidłowy rozwój dzieci, wprowadził do swojej oferty GRY EDUKACYJNE. Teraz mamy ich już 28! Każda z nich rozwija fantazję i bawi, równocześnie ucząc i pogłębiając wiedzę dziecka. Wiele z naszych gier rozwija talenty Dziecka i pozwala mu odkrywać nowe umiejętności. Rozwija się refleks i umiejętność logicznego myślenia, a przede wszystkim dzieci uczą się zdrowej rywalizacji. Gry – to prezent dla całej rodziny!
Nie zapominając o dorosłych i młodzieży, mamy również ofertę artykułów biurowych, która dzięki dobrej jakości i rozsądnej cenie cieszy się dużą popularnością.

Chcąc produkować artykuły papiernicze wyposażyliśmy naszą halę produkcyjną w szeroki i nowoczesny park maszynowy. Dzięki czemu działamy również jako drukarnia usługowa. Naszym klientom możemy zaoferować naprawdę konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, elastyczność, świetny serwis i mnóstwo nowoczesnych technologicznie udogodnień i rozwiązań. Produkujemy: opakowania, katalogi, ulotki, plakaty, kalendarze i wiele innych.


Wartości i zasady

RADOŚĆ Z DAWANIA - „Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony.”

Paulo Coelho

KREATYWNOŚĆ - „Pomysły to punkty startowe wszystkich fortun.”

Napoleon Hill

ROZWÓJ - „Aby odnieść sukces w twojej, lub w jakiejkolwiek dziedzinie, musisz przez całe życie się uczyć.”

Brian Tracy

ZAANGAZOWANIE - „ Powiedz mi a zapomnę, pokaz mi a zapamiętam, zaangażuj mnie a zrozumiem i będę chciał więcej.”

KonfucjuszFundusze Europejskie –
dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Ukryj wiadomość